40,99 €
Tuotetiedot
AsiakaspalauteHupullinen neulefleecetakki
| Tuotenumero | 97799395 |
| Merkki | bonprix |
| Pituus | 74 cm (koossa 40/42) |
| Hihan pituus | pitkä hiha |
| Kaulus | normaali |
| Kaulus | hupullinen |
| Kiinnitys | kaksisuuntainen vetoketju |
| Hoito | Konepesu 30 °C, varovainen ohjelma, Valkaisu kielletty, huuhteluaineen käyttö kielletty,Muotoile varovasti kosteana,Pese ja silitä nurinpäin,pese samanväristen kanssa, Kemiallinen pesu kielletty (rastilla merkitty ympyrä), Rumpukuivaus kielletty, Silitys enintään 110 °C |
| Materiaali | Pintamateriaali: 100% polyesteri |
| Väri | viininpunainen/musta |
| Vastuullinen taloudellinen toimija EU | bonprix Handelsgesellschaft mbH | Haldesdorfer Straße 61 | 22179 Hampuri | Saksa, Yhteydenotto: https://www.bonprix.fi/asiakaspalvelu/yhteydenotto |
Yhdistele
Myydyimmät
Asiakaspalaute
(6) Arvostelut
Tuotearvostelu edellyttää tuotteen todellista tilausta. Varmistamme tämän sallimalla tuotearvostelun jättämisen vain ostajan asiakastilin kautta. Arvostelun voi siis antaa vain tuotteen toimituksen jälkeen, asiakastilin kautta. Sillä, että päättääkö asiakas pitää vai palauttaa tuotteen, ei ole merkitystä.
Kirsti / 17-07-2026
Verifioitu ostos
koko: 44 (sopiva) , väri: viininpunainen-musta
Ihana takki syksyyn . Todella ihana väri ja koko juuri sopiva. Hyvän tuntuinen materiaali ,ei liian paksua eikä liian ohutta. Kivoja yksityiskohtia.
0 / 0 asiakasta piti tätä arvostelua hyödyllisenä
Onko tämä arvostelu hyödyllinen?
Riitta / 07-06-2026
Verifioitu ostos
koko: 48 (sopiva) , väri: viininpunainen-musta
Lämmin ja kivasti istuva takki, ei toki tuulenpitävä, mutta hyvä kylmiin kesäiltoihin ja syksyyn. Ihana väri.
1 / 1 asiakasta piti tätä arvostelua hyödyllisenä
Onko tämä arvostelu hyödyllinen?
Merja / 13-05-2025
Verifioitu ostos
koko: 44 (sopiva) , väri: tummansininen
Sopiva ja mukava päällä
0 / 0 asiakasta piti tätä arvostelua hyödyllisenä
Onko tämä arvostelu hyödyllinen?
Laura / 17-08-2024
Verifioitu ostos
koko: 36 (sopiva) , väri: tummansininen
Ohuehko, kauniisti istuva takki jonka hihoissa on tarpeeksi tilaa liikkumiseen. Käy kevyenä takkina loppukesän viileinä iltoina, ja lämmittää varmasti talvella väliasuna. Huppu on kivan tilava.
4 / 4 asiakasta piti tätä arvostelua hyödyllisenä
Onko tämä arvostelu hyödyllinen?
Sirkka / 21-05-2024
Verifioitu ostos
koko: 40 (sopiva) , väri: tummansininen
Sattui juuri sopiva koko!
4 / 4 asiakasta piti tätä arvostelua hyödyllisenä
Onko tämä arvostelu hyödyllinen?
TuotetunnisteetTällä tuotteella ei ole vielä määritetty tunnistetta. Ole ensimmäinen