Joustavat vakosamettihousut luomupuuvillasekoitteesta konjakinruskea

(1)

Kokotaulukko

6-8 arkipäivää

asiakasta tykkää tästä tuotteesta.

Tuotetiedot

Asiakaspalaute

Joustavat vakosamettihousut luomupuuvillasekoitteesta

Circular Collection – sisältää luomupuuvillaa kierrätystä ajatellen. Tätä mallia suunnitellessamme kiinnitimme huomiota koko elinkaareen. Materiaali on uudistuvista lähteistä, kangas ja saumat on tarkoitettu pitkäkestoiseen käyttöön ja lopuksi tämä tyyli on helppo kierrättää. Näin teemme muodistamme kierrätettävää.

Tuotenumero 92441195
Merkki bonprix
Jalan pituus pitkä
Vyötärö normaali vyötärönauha
Lahkeen pituus miellyttävä
Hoito konepesun kestävä
Jalan sisäpituus 80.5 cm koossa 42
Materiaali Pintamateriaali: 98% puuvilla (luomu), 2% elastaani
Väri konjakinruskea
Vastuullinen taloudellinen toimija EU bonprix Handelsgesellschaft mbH | Haldesdorfer Straße 61 | 22179 Hampuri | Saksa, Yhteydenotto: https://www.bonprix.fi/asiakaspalvelu/yhteydenotto

Asiakaspalaute

(1) Arvostelut

5 tähteä
 
(1)
4 tähteä
 
(0)
3 tähteä
 
(0)
2 tähteä
 
(0)
1 tähti
 
(0)

Tuotearvostelu edellyttää tuotteen todellista tilausta. Varmistamme tämän sallimalla tuotearvostelun jättämisen vain ostajan asiakastilin kautta. Arvostelun voi siis antaa vain tuotteen toimituksen jälkeen, asiakastilin kautta. Sillä, että päättääkö asiakas pitää vai palauttaa tuotteen, ei ole merkitystä.

  • Tiina / 12-08-2025

    Verifioitu ostos

    koko: 50 (sopiva) , väri: tummanharmaa

    Hyvin työstetty, Miellyttävä materiaali

    0 /  0   asiakasta piti tätä arvostelua hyödyllisenä

    Onko tämä arvostelu hyödyllinen?

TuotetunnisteetTällä tuotteella ei ole vielä määritetty tunnistetta. Ole ensimmäinen

Mitkä sanat kuvaavat tätä tuotetta parhaiten?

ehdota tunnistetta